Ya bulursa?

13 Ağustos 2008 Çarşamba

Yamaha Motor Fiyatları

Yamaha'nın her ne kadar isim yapmış bir firma olması tüketicinin fiyat konusunda gözünü korkutsa da aslında belli başlı modellerinde tasarımı, kaliteyi ve uygun fiyatı bir araya getirmeyi başabilmiş bir firma yamaha. Özellikle YBR 125 250 ve yeni seri City modellerinde bunu rahatlıkla hissebilirsiniz. Bu modellerin sıfırları bu aralar (özellikle bu yaz sezonu) oldukça fahiş fiyatlara da satılsa ikinci el piyasasındaki canlılık da dikkat çekiyor. Şuan için ybr satın al mayı düşünüyorsanız ya biraz bekleyin ya da ikinci ele yönelin derim. Farklı firmalar farklı fiyatlar uyguluyorlar sıfır yamaha ybr ler için ama ortalama fiyatları isterseniz sitemizin arşivindeki ybr fiyatları adlı yazıya bir göz atabilirsiniz.

İkinci el piyasası ise oldukça düşük. Çünkü ybr si olan oldukça insan var bunu elden çıkartmak istedikkerinde ister istemez uygun fiyata veriyorlar. İkinci el motor alırken nelere dikkat etmek lazım bu ayrı bir konu ama rodaj ın düzgün yapılmış olması ve düşük kilometreye sahip olması birçok alıcının da bildiği gibi dikkat edilmesi gereken temel konuların başında geliyorlar.

Sitemizi özellikle diğer yamaha modelleriyle güncellemeyi devam etmeyi düşünüyoruz. Ama sizlerden gelen talepler ve ilgi doğrultusunda ybr ye daha detaylı bir biçimde de eğilebiliriz. Bunu artık zaman gösterecek diyelim ;).

Hadi kolay gelsin. heh heh heh...

Hiç yorum yok: